LQM18PW2R5NCHD
LQM18PW2R5NCHD Murata Electronics
product-837407.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 0603 2.5uH 30% 0.10A 0.3ohms
на замовлення 3678 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук