LQM18PZ2R2MDHD
LQM18PZ2R2MDHD Murata Electronics
JELF243B-9121.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FIXED IND 2.2UH 650MA 470MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 470mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 80MHz
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 250mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric)
Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm)
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 650 mA
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 650MA 470MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 470mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 80MHz, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 250mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric), Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm), Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 650 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQM18PZ2R2MDHD LQM18PZ2R2MDHD Виробник : Murata Electronics JELF243B-9121.pdf Power Inductors - SMD 2.2 UH 20%
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 21
LQM18PZ2R2MDHD LQM18PZ2R2MDHD Виробник : Murata Electronics JELF243B-9121.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 650MA 470MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 650 mA