LQM21DN4R7N00D
LQM21DN4R7N00D Murata Electronics
JELF243B-0004-1634228.pdf
Виробник: Murata Electronics
Power Inductors - SMD
на замовлення 6272 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 30MA 300MOHM SMD, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 300mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 35MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric), Height - Seated (Max): 0.041" (1.05mm), Part Status: Active, Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 30 mA.
Інші пропозиції LQM21DN4R7N00D
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQM21DN4R7N00D LQM21DN4R7N00D Виробник : Murata Electronics JELF243B-0004.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 30MA 300MOHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 300mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 35MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric)
Height - Seated (Max): 0.041" (1.05mm)
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 30 mA
товару немає в наявності
Tolerance: ±30%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 30 mA