LQM21NN1R8K10D
LQM21NN1R8K10D Murata Electronics
JELF243B-0005.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FIXED IND 1.8UH 50MA 570MOHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 570mOhm Max
Q @ Freq: 45 @ 10MHz
Frequency - Self Resonant: 80MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 10 MHz
Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric)
Height - Seated (Max): 0.041" (1.05mm)
Part Status: Active
Inductance: 1.8 µH
Current Rating (Amps): 50 mA
на замовлення 3017 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 24
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.8UH 50MA 570MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 570mOhm Max, Q @ Freq: 45 @ 10MHz, Frequency - Self Resonant: 80MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 10 MHz, Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric), Height - Seated (Max): 0.041" (1.05mm), Part Status: Active, Inductance: 1.8 µH, Current Rating (Amps): 50 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
LQM21NN1R8K10D LQM21NN1R8K10D Виробник : Murata Electronics JELF243B-0005.pdf Description: FIXED IND 1.8UH 50MA 570MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Q @ Freq: 45 @ 10MHz
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 1.8 µH
Current Rating (Amps): 50 mA