LQM21PH2R2MGCD
LQM21PH2R2MGCD Murata Electronics
Виробник: Murata Electronics
Description: FIXED IND
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Frequency - Self Resonant: 40MHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
на замовлення 4000 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Frequency - Self Resonant: 40MHz, Ratings: AEC-Q200, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, Inductance: 2.2 µH.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQM21PH2R2MGCD LQM21PH2R2MGCD Виробник : Murata Electronics Power Inductors - SMD
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 21
LQM21PH2R2MGCD LQM21PH2R2MGCD Виробник : Murata Electronics Description: FIXED IND
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Multilayer
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 0805
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH