LQP02HQ10NJ02E
LQP02HQ10NJ02E Murata Electronics
JELF243C-0023-875815.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 01005 10nH 250mA DCR=.6ohm SRF=4.9GHz
на замовлення 8557 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції LQP02HQ10NJ02E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQP02HQ10NJ02E LQP02HQ10NJ02E Виробник : Murata Electronics North America JELF243C-0023.pdf Description: FIXED IND 10NH 250MA 600 MOHM