LQP02HQ18NJ02E
LQP02HQ18NJ02E Murata Electronics
JELF243C-0023-875815.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 18nH 160mA DCR= 1.63ohm SRF=3.7GHz
на замовлення 88 шт:
Написати відгук
Інші пропозиції LQP02HQ18NJ02E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQP02HQ18NJ02E LQP02HQ18NJ02E Виробник : Murata Electronics North America JELF243C-0023.pdf Description: FIXED IND 18NH 160MA 1.63 OHM