LQP02HQ1N2B02E
LQP02HQ1N2B02E Murata Electronics
JELF243C-0023-875815.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 1.2nH 800mA DCR= 1.1ohm SRF=12.8GHz
на замовлення 14980 шт:
Написати відгук
Інші пропозиції LQP02HQ1N2B02E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQP02HQ1N2B02E LQP02HQ1N2B02E Виробник : Murata Electronics North America JELF243C-0023.pdf Description: FIXED IND 1.2NH 800MA 1.1 OHM