LQP02HQ1N2C02E
LQP02HQ1N2C02E Murata Electronics
JELF243C-0023-875815.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 1.2nH 800mA DCR= 1.1ohm SRF=12.8GHz
на замовлення 5905 шт:
Написати відгук
Інші пропозиції LQP02HQ1N2C02E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQP02HQ1N2C02E LQP02HQ1N2C02E Виробник : Murata Electronics North America JELF243C-0023.pdf Description: FIXED IND 1.2NH 800MA 1.1 OHM