LQP02HQ1N4C02E
LQP02HQ1N4C02E Murata Electronics
JELF243C-0023-875815.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 1.4nH 700mA DCR= 0.08ohm SRF=12.7GHz
на замовлення 6625 шт:
Написати відгук
Інші пропозиції LQP02HQ1N4C02E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQP02HQ1N4C02E LQP02HQ1N4C02E Виробник : Murata Electronics North America JELF243C-0023.pdf Description: FIXED IND 1.4NH 700MA 80 MOHM