LQP02HQ1N6C02E
LQP02HQ1N6C02E Murata Electronics
JELF243C-0023-875815.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 1.6nH 700mA DCR= 0.08ohm SRF=10.7GHz
на замовлення 9470 шт:
Написати відгук
Інші пропозиції LQP02HQ1N6C02E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQP02HQ1N6C02E LQP02HQ1N6C02E Виробник : Murata Electronics North America JELF243C-0023.pdf Description: FIXED IND 1.6NH 700MA 80 MOHM