LQP02HQ1N9B02E
LQP02HQ1N9B02E Murata Electronics
JELF243C_0023-875815.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 1.9nH 700mA DCR= 0.08ohm SRF=10.2GHz
на замовлення 3497 шт:
Написати відгук
Інші пропозиції LQP02HQ1N9B02E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQP02HQ1N9B02E LQP02HQ1N9B02E Виробник : Murata Electronics North America JELF243C-0023.pdf Description: FIXED IND 1.9NH 700MA 80 MOHM