LQP02HQ22NJ02E
LQP02HQ22NJ02E Murata Electronics
JELF243C-0023.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FIXED IND 22NH 140MA 2.26 OHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 01005 (0402 Metric)
Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 2.26Ohm Max
Q @ Freq: 12 @ 500MHz
Frequency - Self Resonant: 3GHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 500 MHz
Supplier Device Package: 01005 (0402 Metric)
Height - Seated (Max): 0.013" (0.32mm)
Inductance: 22 nH
Current Rating (Amps): 140 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 22NH 140MA 2.26 OHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 01005 (0402 Metric), Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 2.26Ohm Max, Q @ Freq: 12 @ 500MHz, Frequency - Self Resonant: 3GHz, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 500 MHz, Supplier Device Package: 01005 (0402 Metric), Height - Seated (Max): 0.013" (0.32mm), Inductance: 22 nH, Current Rating (Amps): 140 mA.
Інші пропозиції LQP02HQ22NJ02E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQP02HQ22NJ02E LQP02HQ22NJ02E Виробник : Murata Electronics JELF243C_0023.pdf RF Inductors - SMD
товару немає в наявності
LQP02HQ22NJ02E LQP02HQ22NJ02E Виробник : MURATA JELF243C-0023.pdf Category: Inductors
Description: Inductor: film; SMD; 01005; 22nH; 140mA; R: 2.26Ω; ±5%; LQP; 180mm
Type of inductor: film
Mounting: SMD
Inductance: 22nH
Operating current: 0.14A
Resistance: 2.26Ω
Tolerance: ±5%
Resonant frequency: 3GHz
Operating temperature: -55...125°C
Case - mm: 0402
Manufacturer series: LQP
Case - inch: 01005
Roll diameter max.: 180mm