LQP02HQ2N1C02E
LQP02HQ2N1C02E Murata Electronics
JELF243C-0023-875815.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 2.1nH 650mA DCR= 0.1ohm SRF=10.1GHz
на замовлення 13785 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції LQP02HQ2N1C02E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQP02HQ2N1C02E LQP02HQ2N1C02E Виробник : Murata Electronics North America JELF243C-0023.pdf Description: FIXED IND 2.1NH 650MA 100 MOHM