LQP02HQ2N2B02E
LQP02HQ2N2B02E Murata Electronics North America
JELF243C-0023.pdf
Виробник: Murata Electronics North America
Description: FIXED IND 2.2NH 500MA 200 MOHM
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: film; SMD; 01005; 2.2nH; 500mA; R: 0.2Ω; LQP; 180mm; ±0,1nH, Type of inductor: film, Mounting: SMD, Case - inch: 01005, Case - mm: 0402, Inductance: 2.2nH, Operating current: 0.5A, Resistance: 0.2Ω, Manufacturer series: LQP, Resonant frequency: 9.8GHz, Roll diameter max.: 180mm, Tolerance: ±0,1nH, Operating temperature: -55...125°C.
Інші пропозиції LQP02HQ2N2B02E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQP02HQ2N2B02E LQP02HQ2N2B02E Виробник : Murata Electronics JELF243C-0023-875815.pdf Fixed Inductors 01005 2.2nH 500mA DCR=.2ohm SRF=9.8GHz
товару немає в наявності
LQP02HQ2N2B02E LQP02HQ2N2B02E Виробник : MURATA JELF243C-0023.pdf Category: Inductors
Description: Inductor: film; SMD; 01005; 2.2nH; 500mA; R: 0.2Ω; LQP; 180mm; ±0,1nH
Type of inductor: film
Mounting: SMD
Case - inch: 01005
Case - mm: 0402
Inductance: 2.2nH
Operating current: 0.5A
Resistance: 0.2Ω
Manufacturer series: LQP
Resonant frequency: 9.8GHz
Roll diameter max.: 180mm
Tolerance: ±0,1nH
Operating temperature: -55...125°C