LQP02HQ2N2B02L
LQP02HQ2N2B02L Murata Electronics
JELF243C_0023.pdf
Виробник: Murata Electronics
RF Inductors - SMD
на замовлення 26080 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 28
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: film; SMD; 01005; 2.2nH; 500mA; R: 0.2Ω; LQP; 180mm; ±0,1nH, Type of inductor: film, Mounting: SMD, Case - inch: 01005, Case - mm: 0402, Inductance: 2.2nH, Operating current: 0.5A, Resistance: 0.2Ω, Manufacturer series: LQP, Resonant frequency: 9.8GHz, Roll diameter max.: 180mm, Tolerance: ±0,1nH, Operating temperature: -55...125°C.
Інші пропозиції LQP02HQ2N2B02L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQP02HQ2N2B02L LQP02HQ2N2B02L Виробник : MURATA Category: Inductors
Description: Inductor: film; SMD; 01005; 2.2nH; 500mA; R: 0.2Ω; LQP; 180mm; ±0,1nH
Type of inductor: film
Mounting: SMD
Case - inch: 01005
Case - mm: 0402
Inductance: 2.2nH
Operating current: 0.5A
Resistance: 0.2Ω
Manufacturer series: LQP
Resonant frequency: 9.8GHz
Roll diameter max.: 180mm
Tolerance: ±0,1nH
Operating temperature: -55...125°C