LQP02HQ2N4B02E
LQP02HQ2N4B02E Murata Electronics North America
JELF243C-0023.pdf
Виробник: Murata Electronics North America
Description: FIXED IND 2.4NH 450MA 200 MOHM
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 01005 2.4nH 450mA DCR=.2ohm SRF=9.5GHz.
Інші пропозиції LQP02HQ2N4B02E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQP02HQ2N4B02E LQP02HQ2N4B02E Виробник : Murata Electronics JELF243C-0023-875815.pdf Fixed Inductors 01005 2.4nH 450mA DCR=.2ohm SRF=9.5GHz