LQP02HQ2N4C02E
LQP02HQ2N4C02E Murata Electronics
JELF243C-0023-875815.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 01005 2.4nH 450mA DCR=.2ohm SRF=9.5GHz
на замовлення 8996 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції LQP02HQ2N4C02E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQP02HQ2N4C02E LQP02HQ2N4C02E Виробник : Murata Electronics North America JELF243C-0023.pdf Description: FIXED IND 2.4NH 450MA 200 MOHM