LQP02HQ2N4C02L Murata Electronics
JELF243C-0023-875815.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 01005 2.4nH 450mA 0.2ohms 9.5GHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук