LQP02HQ30NH02E
LQP02HQ30NH02E Murata Electronics
JELF243C-0023.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FIXED IND 30NH 120MA SMD
на замовлення 15000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 01005 30nH 120mA 3.2ohm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQP02HQ30NH02E LQP02HQ30NH02E Виробник : Murata Electronics JELF243C-0023.pdf Description: FIXED IND 30NH 120MA SMD
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 22
LQP02HQ30NH02E LQP02HQ30NH02E Виробник : Murata Electronics JELF243C_0023-1714779.pdf Fixed Inductors 01005 30nH 120mA 3.2ohm