LQP02HQ3N2B02E
LQP02HQ3N2B02E Murata Electronics
JELF243C_0023-875815.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 3.2nH 400mA DCR= 0.25ohm SRF=8.5GHz
на замовлення 4160 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції LQP02HQ3N2B02E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQP02HQ3N2B02E LQP02HQ3N2B02E Виробник : Murata Electronics North America JELF243C-0023.pdf Description: FIXED IND 3.2NH 400MA 250 MOHM