LQP02HQ3N5B02E
LQP02HQ3N5B02E Murata Electronics North America
JELF243C-0023.pdf
Виробник: Murata Electronics North America
Description: FIXED IND 3.5NH 350MA 300 MOHM
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 01005 3.5nH 350mA DCR=.3ohm SRF=8.2GHz.
Інші пропозиції LQP02HQ3N5B02E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQP02HQ3N5B02E LQP02HQ3N5B02E Виробник : Murata Electronics JELF243C-0023-875815.pdf Fixed Inductors 01005 3.5nH 350mA DCR=.3ohm SRF=8.2GHz