LQP02HQ3N6B02E
LQP02HQ3N6B02E Murata Electronics
JELF243C_0023-875815.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 01005 3.6nH 350mA DCR=.3ohm SRF=8.2GHz
на замовлення 13440 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції LQP02HQ3N6B02E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQP02HQ3N6B02E LQP02HQ3N6B02E Виробник : Murata Electronics North America JELF243C-0023.pdf Description: FIXED IND 3.6NH 350MA 300 MOHM