LQP02HQ3N7C02E
LQP02HQ3N7C02E Murata Electronics
JELF243C-0023.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FIXED IND 3.7NH 350MA 350 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 3.7nH 350mA DCR= 0.35ohm SRF=8.2GHz.
Інші пропозиції LQP02HQ3N7C02E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQP02HQ3N7C02E LQP02HQ3N7C02E Виробник : Murata Electronics JELF243C_0023-875815.pdf Fixed Inductors 3.7nH 350mA DCR= 0.35ohm SRF=8.2GHz