LQP02HQ3N9C02E
LQP02HQ3N9C02E Murata Electronics
JELF243C-0023-875815.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 3.9nH 350mA DCR= 0.35ohm SRF=7.7GHz
на замовлення 7831 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції LQP02HQ3N9C02E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQP02HQ3N9C02E LQP02HQ3N9C02E Виробник : Murata Electronics North America JELF243C-0023.pdf Description: FIXED IND 3.9NH 350MA 350 MOHM