LQP02HQ4N2B02E
LQP02HQ4N2B02E Murata Electronics
JELF243C-0023-875815.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 4.2nH 350mA DCR= 0.35ohm SRF=6.9GHz
на замовлення 14720 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції LQP02HQ4N2B02E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQP02HQ4N2B02E LQP02HQ4N2B02E Виробник : Murata Electronics North America JELF243C-0023.pdf Description: FIXED IND 4.2NH 350MA 350 MOHM