LQP02HQ8N2J02E
LQP02HQ8N2J02E Murata Electronics
JELF243C_0023-1714779.pdf
Виробник: Murata Electronics
RF Inductors - SMD
на замовлення 10800 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 41
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 8.2NH 300MA 500MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 01005 (0402 Metric), Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 500mOhm Max, Q @ Freq: 13 @ 500MHz, Frequency - Self Resonant: 5.1GHz, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 500 MHz, Supplier Device Package: 01005 (0402 Metric), Height - Seated (Max): 0.013" (0.32mm), Inductance: 8.2 nH, Current Rating (Amps): 300 mA.
Інші пропозиції LQP02HQ8N2J02E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQP02HQ8N2J02E LQP02HQ8N2J02E Виробник : Murata Electronics JELF243C-0023.pdf Description: FIXED IND 8.2NH 300MA 500MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 01005 (0402 Metric)
Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 500mOhm Max
Q @ Freq: 13 @ 500MHz
Frequency - Self Resonant: 5.1GHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 500 MHz
Supplier Device Package: 01005 (0402 Metric)
Height - Seated (Max): 0.013" (0.32mm)
Inductance: 8.2 nH
Current Rating (Amps): 300 mA