LQP02HV2N2C02L
LQP02HV2N2C02L Murata Electronics
JELF243C-0034.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FIXED IND 2.2NH 600MA NONAUTO
Tolerance: ±0.2nH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 01005 (0402 Metric)
Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Type: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 90mOhm Max
Q @ Freq: 17 @ 500MHz
Frequency - Self Resonant: 11.9GHz
Inductance Frequency - Test: 500 MHz
Supplier Device Package: 1005
Height - Seated (Max): 0.013" (0.32mm)
Inductance: 2.2 nH
Current Rating (Amps): 600 mA
на замовлення 30000 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2NH 600MA NONAUTO, Tolerance: ±0.2nH, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 01005 (0402 Metric), Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 90mOhm Max, Q @ Freq: 17 @ 500MHz, Frequency - Self Resonant: 11.9GHz, Inductance Frequency - Test: 500 MHz, Supplier Device Package: 1005, Height - Seated (Max): 0.013" (0.32mm), Inductance: 2.2 nH, Current Rating (Amps): 600 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQP02HV2N2C02L LQP02HV2N2C02L Виробник : Murata Electronics JELF243C-0034.pdf Power Inductors - SMD 2.2nH 600mA NONAUTO
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 39
LQP02HV2N2C02L LQP02HV2N2C02L Виробник : Murata Electronics JELF243C-0034.pdf Description: FIXED IND 2.2NH 600MA NONAUTO
Tolerance: ±0.2nH
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Thin Film
Q @ Freq: 17 @ 500MHz
Supplier Device Package: 1005
Inductance: 2.2 nH
Current Rating (Amps): 600 mA
Мінімальне замовлення: 25
LQP02HV2N2C02L LQP02HV2N2C02L Виробник : MURATA JELF243C-0034.pdf Category: Inductors
Description: Inductor: film; SMD; 01005; 2.2nH; 600mA; R: 0.09Ω; LQP; 180mm; ±0,2nH
Type of inductor: film
Mounting: SMD
Case - inch: 01005
Case - mm: 0402
Inductance: 2.2nH
Operating current: 0.6A
Resistance: 90mΩ
Manufacturer series: LQP
Resonant frequency: 11900MHz
Roll diameter max.: 180mm
Tolerance: ±0,2nH
Operating temperature: -55...125°C