LQP02HV2N9B02L
LQP02HV2N9B02L Murata Electronics
JELF243C-0034.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FIXED IND 2.9NH 390MA NONAUTO
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.1nH
Package / Case: 01005 (0402 Metric)
Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Type: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 210mOhm Max
Q @ Freq: 16 @ 500MHz
Frequency - Self Resonant: 11.3GHz
Inductance Frequency - Test: 500 MHz
Supplier Device Package: 1005
Height - Seated (Max): 0.013" (0.32mm)
Inductance: 2.9 nH
Current Rating (Amps): 390 mA
на замовлення 26920 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 22
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.9NH 390MA NONAUTO, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.1nH, Package / Case: 01005 (0402 Metric), Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 210mOhm Max, Q @ Freq: 16 @ 500MHz, Frequency - Self Resonant: 11.3GHz, Inductance Frequency - Test: 500 MHz, Supplier Device Package: 1005, Height - Seated (Max): 0.013" (0.32mm), Inductance: 2.9 nH, Current Rating (Amps): 390 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQP02HV2N9B02L LQP02HV2N9B02L Виробник : Murata Electronics JELF243C_0034-3217787.pdf Power Inductors - SMD 2.9nH 390mA NONAUTO
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 21
LQP02HV2N9B02L LQP02HV2N9B02L Виробник : Murata Electronics JELF243C-0034.pdf Description: FIXED IND 2.9NH 390MA NONAUTO
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.1nH
Type: Thin Film
Q @ Freq: 16 @ 500MHz
Supplier Device Package: 1005
Inductance: 2.9 nH
Current Rating (Amps): 390 mA