LQW03AW1N1C00D
LQW03AW1N1C00D Murata Electronics
JELF243A-0109.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FIXED IND 1.1NH 660MA 60MOHM SMD
Tolerance: ±0.2nH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Size / Dimension: 0.021" L x 0.016" W (0.53mm x 0.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 60mOhm Max
Q @ Freq: 41 @ 900MHz
Frequency - Self Resonant: 19GHz
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm)
Inductance: 1.1 nH
Current Rating (Amps): 660 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.1NH 660MA 60MOHM SMD, Tolerance: ±0.2nH, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Size / Dimension: 0.021" L x 0.016" W (0.53mm x 0.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 60mOhm Max, Q @ Freq: 41 @ 900MHz, Frequency - Self Resonant: 19GHz, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm), Inductance: 1.1 nH, Current Rating (Amps): 660 mA.
Інші пропозиції LQW03AW1N1C00D
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQW03AW1N1C00D LQW03AW1N1C00D Виробник : Murata Electronics JELF243A-0109.pdf Description: FIXED IND 1.1NH 660MA 60MOHM SMD
Tolerance: ±0.2nH
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Q @ Freq: 41 @ 900MHz
Inductance: 1.1 nH
Current Rating (Amps): 660 mA