LQW03AW1N7C00D
LQW03AW1N7C00D Murata Electronics
JELF243A-0109.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FIXED IND 1.7NH 600MA 70MOHM SMD
Tolerance: ±0.2nH
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Size / Dimension: 0.021" L x 0.016" W (0.53mm x 0.40mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 70mOhm Max
Q @ Freq: 41 @ 900MHz
Frequency - Self Resonant: 19GHz
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm)
Part Status: Active
Inductance: 1.7 nH
Current Rating (Amps): 600 mA
на замовлення 8255 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.7NH 600MA 70MOHM SMD, Tolerance: ±0.2nH, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Size / Dimension: 0.021" L x 0.016" W (0.53mm x 0.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 70mOhm Max, Q @ Freq: 41 @ 900MHz, Frequency - Self Resonant: 19GHz, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm), Part Status: Active, Inductance: 1.7 nH, Current Rating (Amps): 600 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQW03AW1N7C00D LQW03AW1N7C00D Виробник : Murata Electronics JELF243A_0109.pdf RF Inductors - SMD
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
LQW03AW1N7C00D LQW03AW1N7C00D Виробник : Murata Electronics JELF243A-0109.pdf Description: FIXED IND 1.7NH 600MA 70MOHM SMD
Tolerance: ±0.2nH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Type: Wirewound
Q @ Freq: 41 @ 900MHz
Part Status: Active
Inductance: 1.7 nH
Current Rating (Amps): 600 mA
товару немає в наявності
LQW03AW1N7C00D LQW03AW1N7C00D Виробник : MURATA JELF243A-0109.pdf Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 0201; 1.7nH; 600mA; R: 0.07Ω; LQW; 180mm; ±0,2nH
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Case - inch: 0201
Inductance: 1.7nH
Operating current: 0.6A
Resistance: 70mΩ
Resonant frequency: 19000MHz
Tolerance: ±0,2nH
Operating temperature: -55...125°C
Roll diameter max.: 180mm