LQW03AW2N7C00D
LQW03AW2N7C00D Murata Electronics
JELF243A-0109.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FIXED IND 2.7NH 720MA 60MOHM SMD
Tolerance: ±0.2nH
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Size / Dimension: 0.021" L x 0.016" W (0.53mm x 0.40mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 60mOhm Max
Q @ Freq: 46 @ 900MHz
Frequency - Self Resonant: 15GHz
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm)
Inductance: 2.7 nH
Current Rating (Amps): 720 mA
на замовлення 7375 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.7NH 720MA 60MOHM SMD, Tolerance: ±0.2nH, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Size / Dimension: 0.021" L x 0.016" W (0.53mm x 0.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 60mOhm Max, Q @ Freq: 46 @ 900MHz, Frequency - Self Resonant: 15GHz, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm), Inductance: 2.7 nH, Current Rating (Amps): 720 mA.
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
LQW03AW2N7C00D LQW03AW2N7C00D Виробник : Murata Electronics JELF243A-0109.pdf Description: FIXED IND 2.7NH 720MA 60MOHM SMD
Tolerance: ±0.2nH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Type: Wirewound
Q @ Freq: 46 @ 900MHz
Inductance: 2.7 nH
Current Rating (Amps): 720 mA