LQW03AW2N8C00D
LQW03AW2N8C00D Murata Electronics
JELF243A-0109.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FIXED IND 2.8NH 600MA 80MOHM SMD
Tolerance: ±0.2nH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Size / Dimension: 0.021" L x 0.016" W (0.53mm x 0.40mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 80mOhm Max
Q @ Freq: 44 @ 900MHz
Frequency - Self Resonant: 14GHz
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm)
Inductance: 2.8 nH
Current Rating (Amps): 600 mA
на замовлення 10000 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.8NH 600MA 80MOHM SMD, Tolerance: ±0.2nH, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Size / Dimension: 0.021" L x 0.016" W (0.53mm x 0.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 80mOhm Max, Q @ Freq: 44 @ 900MHz, Frequency - Self Resonant: 14GHz, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm), Inductance: 2.8 nH, Current Rating (Amps): 600 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQW03AW2N8C00D LQW03AW2N8C00D Виробник : Murata Electronics JELF243A-0109.pdf Description: FIXED IND 2.8NH 600MA 80MOHM SMD
Tolerance: ±0.2nH
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Wirewound
Q @ Freq: 44 @ 900MHz
Inductance: 2.8 nH
Current Rating (Amps): 600 mA