LQW03AW3N5C00D
LQW03AW3N5C00D Murata Electronics
JELF243A-0109.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FIXED IND 3.5NH 440MA 150MOHM SM
Tolerance: ±0.2nH
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Size / Dimension: 0.021" L x 0.016" W (0.53mm x 0.40mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 150mOhm Max
Q @ Freq: 43 @ 900MHz
Frequency - Self Resonant: 12GHz
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm)
Inductance: 3.5 nH
Current Rating (Amps): 440 mA
на замовлення 983 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.5NH 440MA 150MOHM SM, Tolerance: ±0.2nH, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Size / Dimension: 0.021" L x 0.016" W (0.53mm x 0.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 150mOhm Max, Q @ Freq: 43 @ 900MHz, Frequency - Self Resonant: 12GHz, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm), Inductance: 3.5 nH, Current Rating (Amps): 440 mA.
Інші пропозиції LQW03AW3N5C00D
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQW03AW3N5C00D LQW03AW3N5C00D Виробник : Murata Electronics JELF243A-0109.pdf Description: FIXED IND 3.5NH 440MA 150MOHM SM
Tolerance: ±0.2nH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Type: Wirewound
Q @ Freq: 43 @ 900MHz
Inductance: 3.5 nH
Current Rating (Amps): 440 mA
товару немає в наявності
товару немає в наявності
LQW03AW3N5C00D LQW03AW3N5C00D Виробник : MURATA JELF243A-0109.pdf Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 0201; 3.5nH; 440mA; R: 0.15Ω; LQW; 180mm; ±0,2nH
Manufacturer series: LQW
Operating temperature: -55...125°C
Case - inch: 0201
Resonant frequency: 12GHz
Case - mm: 0603
Tolerance: ±0,2nH
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 3.5nH
Resistance: 0.15Ω
Roll diameter max.: 180mm
Operating current: 0.44A