LQW03AW8N2J00D
LQW03AW8N2J00D Murata Electronics
JELF243A-0109.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FIXED IND 8.2NH 290MA 260MOHM SM
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Size / Dimension: 0.021" L x 0.016" W (0.53mm x 0.40mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 260mOhm Max
Q @ Freq: 40 @ 900MHz
Frequency - Self Resonant: 8.5GHz
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm)
Part Status: Active
Inductance: 8.2 nH
Current Rating (Amps): 290 mA
на замовлення 8360 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 8.2NH 290MA 260MOHM SM, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Size / Dimension: 0.021" L x 0.016" W (0.53mm x 0.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 260mOhm Max, Q @ Freq: 40 @ 900MHz, Frequency - Self Resonant: 8.5GHz, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm), Part Status: Active, Inductance: 8.2 nH, Current Rating (Amps): 290 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQW03AW8N2J00D LQW03AW8N2J00D Виробник : Murata Electronics JELF243A_0109-1380906.pdf RF Inductors - SMD 8.2 NH 5%
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
LQW03AW8N2J00D LQW03AW8N2J00D Виробник : Murata Electronics JELF243A-0109.pdf Description: FIXED IND 8.2NH 290MA 260MOHM SM
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Type: Wirewound
Q @ Freq: 40 @ 900MHz
Part Status: Active
Inductance: 8.2 nH
Current Rating (Amps): 290 mA