LQW04AN10NH00D
LQW04AN10NH00D Murata Electronics North America
JELF243A-0090.pdf
Виробник: Murata Electronics North America
Description: FIXED IND 10NH 330MA 260 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук