Продукція > LQW > LQW04AN12NH00D
LQW04AN12NH00D
JELF243A-0090.pdf
Виробник:
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис LQW04AN12NH00D
Description: FIXED IND 12NH 310MA 280 MOHM.
Інші пропозиції LQW04AN12NH00D
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQW04AN12NH00D LQW04AN12NH00D Виробник : Murata Electronics JELF243A-0090.pdf Description: FIXED IND 12NH 310MA 280 MOHM
товару немає в наявності
LQW04AN12NH00D LQW04AN12NH00D Виробник : Murata Electronics JELF243A_0090-3158925.pdf RF Inductors - SMD 12 NH 3%