Продукція > LQW > LQW04AN15NH00D
LQW04AN15NH00D
JELF243A-0090.pdf
Виробник:
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис LQW04AN15NH00D
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 03015; 15nH; 240mA; R: 0.48Ω; ±3%; LQW; 180mm, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Case - inch: 03015, Case - mm: 0804, Inductance: 15nH, Operating current: 0.24A, Resistance: 0.48Ω, Tolerance: ±3%, Manufacturer series: LQW, Resonant frequency: 5.5GHz, Roll diameter max.: 180mm, Operating temperature: -55...125°C.
Інші пропозиції LQW04AN15NH00D
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQW04AN15NH00D LQW04AN15NH00D Виробник : Murata Electronics North America JELF243A-0090.pdf Description: FIXED IND 15NH 240MA 480 MOHM
товару немає в наявності
LQW04AN15NH00D LQW04AN15NH00D Виробник : Murata Electronics JELF243A-0090.pdf RF Inductors - SMD
товару немає в наявності
LQW04AN15NH00D LQW04AN15NH00D Виробник : MURATA JELF243A-0090.pdf Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 03015; 15nH; 240mA; R: 0.48Ω; ±3%; LQW; 180mm
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Case - inch: 03015
Case - mm: 0804
Inductance: 15nH
Operating current: 0.24A
Resistance: 0.48Ω
Tolerance: ±3%
Manufacturer series: LQW
Resonant frequency: 5.5GHz
Roll diameter max.: 180mm
Operating temperature: -55...125°C