LQW04AN15NJ00D
LQW04AN15NJ00D Murata Electronics
DS_LQW04AN_00-1381101.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 15nH 5% 100MHz
на замовлення 9800 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 15NH 240MA 480 MOHM.
Інші пропозиції LQW04AN15NJ00D
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQW04AN15NJ00D LQW04AN15NJ00D Виробник : Murata Electronics North America JELF243A-0090.pdf Description: FIXED IND 15NH 240MA 480 MOHM