LQW04AN16NJ00D
LQW04AN16NJ00D Murata Electronics North America
JELF243A-0090.pdf
Виробник: Murata Electronics North America
Description: FIXED IND 16NH 270MA 380 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук