LQW04AN18NH00D
LQW04AN18NH00D Murata Electronics
JELF243A-0090.pdf
Виробник: Murata Electronics
RF Inductors - SMD
на замовлення 5898 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 18NH 220MA 540 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±3%, Package / Case: 0302 (0804 Metric), Size / Dimension: 0.031" L x 0.016" W (0.80mm x 0.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 540mOhm Max, Q @ Freq: 15 @ 250MHz, Frequency - Self Resonant: 5GHz, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Supplier Device Package: 03015 (0804 Metric), Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm), Inductance: 18 nH, Current Rating (Amps): 220 mA.
Інші пропозиції LQW04AN18NH00D
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQW04AN18NH00D LQW04AN18NH00D Виробник : Murata Electronics JELF243A-0090.pdf Description: FIXED IND 18NH 220MA 540 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±3%
Package / Case: 0302 (0804 Metric)
Size / Dimension: 0.031" L x 0.016" W (0.80mm x 0.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 540mOhm Max
Q @ Freq: 15 @ 250MHz
Frequency - Self Resonant: 5GHz
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Supplier Device Package: 03015 (0804 Metric)
Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm)
Inductance: 18 nH
Current Rating (Amps): 220 mA
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±3%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Q @ Freq: 15 @ 250MHz
Inductance: 18 nH
Current Rating (Amps): 220 mA