LQW04AN18NJ00D
LQW04AN18NJ00D Murata Electronics
JELF243A-0090.pdf
Виробник: Murata Electronics
RF Inductors - SMD
на замовлення 46717 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 18NH 220MA 540 MOHM.
Інші пропозиції LQW04AN18NJ00D
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQW04AN18NJ00D LQW04AN18NJ00D Виробник : Murata Electronics JELF243A-0090.pdf Description: FIXED IND 18NH 220MA 540 MOHM