LQW04AN1N3D00D
LQW04AN1N3D00D Murata Electronics
JELF243A-0090.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FIXED IND 1.3NH 1.5A 30 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.5nH
Package / Case: 0302 (0804 Metric)
Size / Dimension: 0.031" L x 0.016" W (0.80mm x 0.40mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 30mOhm Max
Q @ Freq: 15 @ 250MHz
Frequency - Self Resonant: 20GHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Supplier Device Package: 03015 (0804 Metric)
Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm)
Inductance: 1.3 nH
Current Rating (Amps): 1.5 A
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.3NH 1.5A 30 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.5nH, Package / Case: 0302 (0804 Metric), Size / Dimension: 0.031" L x 0.016" W (0.80mm x 0.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 30mOhm Max, Q @ Freq: 15 @ 250MHz, Frequency - Self Resonant: 20GHz, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Supplier Device Package: 03015 (0804 Metric), Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm), Inductance: 1.3 nH, Current Rating (Amps): 1.5 A.
Інші пропозиції LQW04AN1N3D00D
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQW04AN1N3D00D LQW04AN1N3D00D Виробник : Murata Electronics DS_LQW04AN_00-1381101.pdf Fixed Inductors 03015 43nH 5% 180mA 1.2ohms 1.6GHz