LQW04AN1N4D00D
LQW04AN1N4D00D Murata Electronics
DS_LQW04AN_00-1381101.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 03015 52nH 5% 180mA 1.32ohms 1.4GHz
на замовлення 9967 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції LQW04AN1N4D00D
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQW04AN1N4D00D LQW04AN1N4D00D Виробник : Murata Electronics JELF243A-0090.pdf Description: FIXED IND 1.4NH 1.2A 30 MOHM