LQW04AN1N8D00D
LQW04AN1N8D00D Murata Electronics North America
JELF243A-0090.pdf
Виробник: Murata Electronics North America
Description: FIXED IND 1.8NH 700MA 60 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 03015; 1.8nH; 700mA; R: 0.06Ω; LQW; 180mm; 0,5nH, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Case - inch: 03015, Case - mm: 0804, Inductance: 1.8nH, Operating current: 0.7A, Resistance: 60mΩ, Manufacturer series: LQW, Resonant frequency: 17GHz, Roll diameter max.: 180mm, Tolerance: 0,5nH, Operating temperature: -55...125°C.
Інші пропозиції LQW04AN1N8D00D
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQW04AN1N8D00D LQW04AN1N8D00D Виробник : Murata Electronics JELF243A-0090.pdf RF Inductors - SMD
товару немає в наявності
LQW04AN1N8D00D LQW04AN1N8D00D Виробник : MURATA JELF243A-0090.pdf Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 03015; 1.8nH; 700mA; R: 0.06Ω; LQW; 180mm; 0,5nH
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Case - inch: 03015
Case - mm: 0804
Inductance: 1.8nH
Operating current: 0.7A
Resistance: 60mΩ
Manufacturer series: LQW
Resonant frequency: 17GHz
Roll diameter max.: 180mm
Tolerance: 0,5nH
Operating temperature: -55...125°C