LQW04AN22NH00D
LQW04AN22NH00D Murata Electronics
JELF243A-0090.pdf
Виробник: Murata Electronics
RF Inductors - SMD
на замовлення 6659 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 03015; 22nH; 200mA; R: 0.63Ω; ±3%; LQW; 180mm, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Case - inch: 03015, Case - mm: 0804, Inductance: 22nH, Operating current: 0.2A, Resistance: 0.63Ω, Tolerance: ±3%, Manufacturer series: LQW, Resonant frequency: 5GHz, Roll diameter max.: 180mm, Operating temperature: -55...125°C.
Інші пропозиції LQW04AN22NH00D
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQW04AN22NH00D JELF243A-0090.pdf
LQW04AN22NH00D LQW04AN22NH00D Виробник : Murata Electronics JELF243A-0090.pdf Description: FIXED IND 22NH 200MA 630 MOHM
товару немає в наявності
LQW04AN22NH00D LQW04AN22NH00D Виробник : MURATA JELF243A-0090.pdf Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 03015; 22nH; 200mA; R: 0.63Ω; ±3%; LQW; 180mm
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Case - inch: 03015
Case - mm: 0804
Inductance: 22nH
Operating current: 0.2A
Resistance: 0.63Ω
Tolerance: ±3%
Manufacturer series: LQW
Resonant frequency: 5GHz
Roll diameter max.: 180mm
Operating temperature: -55...125°C