LQW04AN23NH00D
LQW04AN23NH00D Murata Electronics
JELF243A-0090.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FIXED IND 23NH 160MA 950 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції LQW04AN23NH00D
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQW04AN23NH00D LQW04AN23NH00D Виробник : Murata Electronics murata_inductors-1186262.pdf Fixed Inductors 03015 23nH 3%