LQW04AN24NH00D
LQW04AN24NH00D Murata Electronics
JELF243A_0090-3158925.pdf
Виробник: Murata Electronics
RF Inductors - SMD
на замовлення 9000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 24NH 160MA 950 MOHM.
Інші пропозиції LQW04AN24NH00D
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQW04AN24NH00D Виробник : Murata Electronics North America o05e.ashx Description: FIXED IND 24NH 160MA 950 MOHM