LQW04AN24NJ00D Murata Electronics North America
o05e.ashx
Виробник: Murata Electronics North America
Description: FIXED IND 24NH 160MA 950 MOHM
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції LQW04AN24NJ00D
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQW04AN24NJ00D LQW04AN24NJ00D Виробник : Murata Electronics murata_inductors-1186262.pdf Fixed Inductors 03015 24nH 5%