LQW04AN2N3D00D
LQW04AN2N3D00D Murata Electronics
o05e.ashx?la=en-us
Виробник: Murata Electronics
Description: FIXED IND 2.3NH 780MA 70MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.5nH
Package / Case: 0302 (0804 Metric)
Size / Dimension: 0.031" L x 0.016" W (0.80mm x 0.40mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 70mOhm Max
Q @ Freq: 18 @ 250MHz
Frequency - Self Resonant: 20GHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Supplier Device Package: 03015 (0804 Metric)
Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.3 nH
Current Rating (Amps): 780 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.3NH 780MA 70MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.5nH, Package / Case: 0302 (0804 Metric), Size / Dimension: 0.031" L x 0.016" W (0.80mm x 0.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 70mOhm Max, Q @ Freq: 18 @ 250MHz, Frequency - Self Resonant: 20GHz, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Supplier Device Package: 03015 (0804 Metric), Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm), Part Status: Active, Inductance: 2.3 nH, Current Rating (Amps): 780 mA.
Інші пропозиції LQW04AN2N3D00D
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQW04AN2N3D00D LQW04AN2N3D00D Виробник : Murata Electronics o05e.ashx?la=en-us Description: FIXED IND 2.3NH 780MA 70MOHM SMD
Tolerance: ±0.5nH
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Wirewound
Q @ Freq: 18 @ 250MHz
Material - Core: Non-Magnetic
Part Status: Active
Inductance: 2.3 nH
Current Rating (Amps): 780 mA